Serpent.pl ....... ....... Sklep używa pliku cookie, zgodnie z ustawieniami Twojej przegladarki - dowiedz się więcej ....... kontakt
pomoc
koszty wysyłki
       
wyszukiwanie zaawansowane


promocje

Busta Rhymes
TURN IT UP! - VERY BEST OF
CD: 46,90 zł

GODZINY SZCZYTU
Zanim minie czas
CD: 19,90 zł

SPEECH DEBELLE
FREEDOM OF SPEECH
CD: 18,90 zł

MONILOVE
MONILOVE MUSIC
CD: 9,90 zł

Alias
Eyes Closed [EP]
CD: 9,90 zł

Art of Beatbox
ARTcore
CD: 6,99 zł

FUNKY FILON
PAN FIKOŁ
CD: 9,90 zł

Roots Manuva
RUN COME SAVE ME
CD: 29,90 zł

DRUGA STRONA LUSTRA
Maxim Jammin
CD: 9,90 zł

EastWest Rockers
Eastwest.FM
CD: 19,90 zł
plik mp3: 19,90 zł
plik FLAC: 24,90 zł
więcej >>>

Spectre
Parts Unknown (feat. Sensational)

hip-hop
Quatermass, 2002

Czas trwania: 49:18

Średnia ocena klientów: -    oceń

do przechowalni   ?
koszty wysyłki

sprawdź inne płyty z promocji:
Sub Rosa - przecena


CD : 29,90 zł
na stanie
Nr kat.: QS136
format : CD
liczba nośników : 1
Opakowanie : plastik


nr tytuł play mp3
1 The bassick
2 Heist
3 Skrippin\'
4 The edge
5 Danse of the dead part 2
6 Telemundo
7 Jamdown
8 Power cipher sniper
9 Four horsemen...w / Teledubgnosis
10 Alamut
11 Mint
12 Makin\' huge bucks
13 Constant elevation


  powiadom mnie kiedy pojawią się sample
  poleć znajomemu

 

Horrorcore rap, hip hop noire, gotycki hip hop – tak kiedyś próbowano określić ich muzykę. I jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało, faktem jest, iż Spectre dali się poznać jako ekstremalnie mroczny i ciężki zespół łączący wojowniczość hip hopu i mistykę dubu. Oni sami prezentują się jako basowi terroryści. I nic dziwnego, iż zaistnieli w kręgu wytwórni WordSound, która szczyciła się tym, iż daje najcięższy bas na świecie, a zasłynęła jako piewca illbientu. Największą magią muzyki Spectre jest brzmienie – przeszywająca na wskroś potęga basu, obsesyjne loopy niosące strzępek niedopowiedzianej tajemnicy i osaczające zewsząd, wyśrubowane drobiazgi. Spectre są mistrzami w kreowaniu dźwiękowej paranoi. Nawet, gdy produkują background dla rapera Sensational'a, brzmi to jak horror. Myślałem, że zniknęli w oparach dymu, a tu ich czwarta, nie gorsza od poprzednich płyta, pojawia się aż w Belgii.
Rafał Księżyk (Aktivist / Antena Krzyku)


Dość nietypowa dla Sub Rosy muzyka. Można byłoby ją określić jako hip-hop, gdyby typowe hip-hopowe kawałki nie były przerywane dziwnymi motywami instrumentalnymi. Może nazwa free hip hop (jak free rock czy free jazz byłaby odpowiednia?). W każdym razie, muzycy bawią się dobrze, a nieortodoksyjni fani hip hopu także mają na to szansę. Skrecze są OK., a pompujący bas w niskich rejestrach jest super - może rozsadzić głośniki!

After completing the Hip Hop trilogy of terror - 'The Illness', 'The Second Coming' and 'The End' - The Overlord of the Underground a.k.a. THE ILL SAINT a.k.a. SPECTRE convened at his hinterland retreat, The Temple of Smoke in order to partake of the manna of the Gods and await further illumination from the Mighty Unseen Force.
But during his dark days in the wilderness, new revelations fell from the sky like comets, and he inscribed his visions into the sonic tablet you now hold. 'And Lo, Out of the darkness.....came Light.' 'Parts Unknown' presents a schizo
.......
więcej


Ci, którzy kupili tę pozycję zamówili także:
Mahmoud Ahmed
Ere Mela Mela

avant-pop / folk/etno / jazz/yass/impro
2016

  do koszyka winyl: 79,90

PINK FREUD
Pink Freud plays Autechre

elektronika / jazz/yass/impro / postrock
2015

  do koszyka CD: 36,90

-
 
zaloguj

koszyk
pliki:
płyty:
przechowalnia:
0,00
0,00
0

bestseller
WU-TANG CLAN
The Saga Continues
Donatan
Równonoc
Paktofonika
Kinematografia
Indios Bravos
MENTAL REVOLUTION
Paktofonika
Jestem Bogiem LP
Syny
Sen
FISZ
Na wylot
więcej >>>

ostatnio kupione
okl_58510_m.jpg WU-TANG CLAN
The Saga Continues
Hardkor i Disko SOFA
Hardkor i Disko
DALEKO JESZCZE? Sarius
DALEKO JESZCZE?

recenzje
/ Pablopavo
Telehon (reedycja)
Jeden kawałek to za mało
BAUAGAN
NOCNI ŁOWCY
![]!
/ Spec
Pyk
:)
BUMPS
BUMPS
Kopalnia świetnych, perkusyjn...

promocja
Juma (2CD edycja limitowana) Senk Że (CINQ G)
Juma (2CD edycja limitowana)
CD: 15,90 zł
więcej >>>
 
serpent.pl / sklep / ostatnio dodane / promocje / nowości / polecamy / wydawcy / wykonawcy / bestseller / koszty wysyłki / pomoc / regulamin / kontakt /
133 użytkowników aktywnych przez ostatnie 10 minut
  Design by Requiem Studio [ www.requiemstudio.pl]
Powered by Easycomm TI
Hosting :: prot - Profesjonalne Technologie